KARIERA

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Naszym celem jest kreowanie nowatorskich propozycji inwestycyjnych, wykraczających poza standardowe rozwiązania finansowe. Wspólnie angażujemy się w realizację zadań i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a dodatkowo:
- tematyka rynków finansowych i funduszy inwestycyjnych jest Twoją życiową pasją,
- masz wiedzę, doświadczenie albo szybko się uczysz i masz potencjał oraz wiążesz swoją przyszłość z rynkiem kapitałowym,
- jesteś osobą zaangażowaną, dynamiczną i kreatywną,
- umiejętnie realizujesz postawione sobie cele oraz dostrzegasz potencjał w pracy zespołowej,
- chcesz pracować w przyjaznej atmosferze w nowocześnie zarządzanej firmie,

prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@eitfi.pl oraz napisz, dlaczego jesteś zainteresowany pracą w naszym Towarzystwie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Funduszami Aktywów Niepublicznych
Oddział w Warszawie

Zobacz szczegóły ogłoszenia

Specjalista ds. operacji i rejestrów
Oddział w Warszawie


Zobacz szczegóły ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EQUES Investment TFI S.A. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej, w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie art. 22[1] Kodeksu pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego na stanowisko [nazwa stanowiska], a w przypadku zawarcia umowy o pracę - także w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy o pracę.
Opcjonalnie:
Wyrażam także zgodę na zachowanie i późniejsze przetwarzanie przez EQUES Investment TFI S.A. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko.


Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych


Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj