Kariera

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Naszym celem jest kreowanie nowatorskich propozycji inwestycyjnych, wykraczających poza standardowe rozwiązania finansowe. Wspólnie angażujemy się w realizację zadań i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a dodatkowo:
- tematyka rynków finansowych i funduszy inwestycyjnych jest Twoją życiową pasją,
- masz wiedzę, doświadczenie albo szybko się uczysz i masz potencjał oraz wiążesz swoją przyszłość z rynkiem kapitałowym,
- jesteś osobą zaangażowaną, dynamiczną i kreatywną,
- umiejętnie realizujesz postawione sobie cele oraz dostrzegasz potencjał w pracy zespołowej,
- chcesz pracować w przyjaznej atmosferze w nowocześnie zarządzanej firmie,

prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@eitfi.pl oraz napisz, dlaczego jesteś zainteresowany pracą w naszym Towarzystwie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Warszawa Specjalista w Departamencie Księgowości Funduszy

WIĘCEJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EQUES Investment TFI S.A. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej, w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie art. 22[1] Kodeksu pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego na stanowisko [nazwa stanowiska], a w przypadku zawarcia umowy o pracę - także w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy o pracę.
Opcjonalnie:
Wyrażam także zgodę na zachowanie i późniejsze przetwarzanie przez EQUES Investment TFI S.A. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko.


Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych