KARIERA

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Naszym celem jest kreowanie nowatorskich propozycji inwestycyjnych, wykraczających poza standardowe rozwiązania finansowe. Wspólnie angażujemy się w realizację zadań i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a dodatkowo:
- tematyka rynków finansowych i funduszy inwestycyjnych jest Twoją życiową pasją,
- masz wiedzę, doświadczenie albo szybko się uczysz i masz potencjał oraz wiążesz swoją przyszłość z rynkiem kapitałowym,
- jesteś osobą zaangażowaną, dynamiczną i kreatywną,
- umiejętnie realizujesz postawione sobie cele oraz dostrzegasz potencjał w pracy zespołowej,
- chcesz pracować w przyjaznej atmosferze w nowocześnie zarządzanej firmie,

prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@eitfi.pl oraz napisz, dlaczego jesteś zainteresowany pracą w naszym Towarzystwie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU ZARZĄDZANIA FUNDUSZAMI AKTYWÓW NIEPUBLICZNYCH
Warszawa
Zobacz szczegóły ogłoszenia


Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016.922 tekst jednolity z dnia 28 czerwca 2016).Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj